Огляд глосарія за абеткою

Спеціальні | А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | И | І | Ї | Й | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ь | Ю | Я | Все

Сторінка:  1  2  3  4  5  (Далі)
  Все

S

SMM - технології

Економіка соціальних медіа.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Чирак І. М. Економіка соціальних медіа. Тернопіль: ЗУНУ, 2023. 300 с

У навчальному посібнику висвітлено теоретичні засади становлення та розвитку економіки соціальних медіа за умов стрімкого розвитку інформаційних технологій. З появою принципово нового інформаційного середовища – віртуального простору, змінились попередні уявлення світу щодо ведення комунікацій, пошуку та передачі інформації та ведення бізнесу. Соціальні медіа стають все більш популярною платформою для ведення бізнесу, розвитку електронної комерції, зокрема, електронної торгівлі. За своєю структурою та змістом навчальний посібник сприятиме формуванню у студентів знань про основу, структуру, основні механізми становлення та функціонування якісно нового рівня економічних відносин – економіки соціальних медіа, її переваг та недоліків, можливих ризиків та загроз для розвитку України і в глобальному масштабі. Головним завданням посібника є розкриття фундаментальних теоретико-методологічних засад становлення і розвитку економіки соціальних медіа і здійснення аналізу ефективності реалізації її головних засад. Навчальний посібник рекомендується для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться сучасними трендами розвитку економіки соціальних медіа.

Шевчук І. Б. Бізнес у соціальних мережах: Навч. посіб.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Шевчук І. Б. Бізнес у соціальних мережах: Навч. посіб. Львів: Видавництво ННВК «АТБ», 2021. 219 с

У навчальному посібнику висвітлено теоретичні та практичні аспекти використання соціальних мереж для організації бізнесу у різних сферах діяльності. Видання містить лекційний матеріал з навчальної дисципліни «Бізнес у соціальних мережах» та плани семінарських (практичних) занять. Для студентів, викладачів вищих навчальних закладів, наукових працівників та широкого кола фахівців, діяльність яких пов’язана із соціальними меражами


W

Web-дизайн

Веб-технології та веб-дизайн : навч. посібни

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Трофименко О. Г. Веб-технології та веб-дизайн : навч. посібник / О. Г. Трофименко, О. Б. Козін, О. В. Задерейко, О. Є. Плачінда. Одеса : Фенікс, 2019. 284 с

Навчальний посібник присвячено теоретичним і практичним аспектам вебтехнології та веб-дизайну. Наведено опис основних засобів HTML та CSS для проектування, макетування й редагування веб-сайтів. Містить численну кількість прикладів працездатного HTML та CSS коду з демонстрацією структурування та форматування тексту й табличних даних, вбудовування зображень на веб-сторінці, розміщення медіаконтенту, створення форм, засобів позиціонування об’єктів тощо. Детально розглянуто специфіку застосування сучасних онлайн веб-конструкторів сайтів (uCoz, WordPress). Приділено увагу етапам розроблення сайту, засобам формування адаптивного веб-дизайну веб-сторінок, різним видам верстки веб-сторінок, вимогам до якості контенту при інформаційному наповненні сайту, сучасним тенденціям та стильовим рішенням у вебдизайні. Сформульовані вимоги, підходи й специфіка аналізу та оптимізації роботи сайтів як важливого етапу у підтримці веб-сайту. Призначений для студентів технічних спеціальностей і може бути корисним для широкого кола читачів, які бажають навчатися створювати, аналізувати та оптимізувати веб-сайти.

Web-технології та Web-дизайн: застосування мови HTML для створення електронних ресурсів

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Бородкіна І. Л., Бородкін Г. О. Web-технології та Web-дизайн: застосування мови HTML для створення електронних ресурсів : навч. посіб. / І. Л. Бородкіна, Г. О. Бородкін. Київ: Видавництво Ліра-К, 2020. 212 с.

Навчальний посібник призначений для набуття теоретичних знань і практичних навичок створення гіпертекстових інформаційних продуктів із застосуванням мови гіпертекстової розмітки HTML. В навчальному посібнику надано основний теоретичний матеріал, який стосується різних аспектів використання тегів мови HTML при створенні інформаційних ресурсів, наведено велику кількість прикладів використання основних структурних елементів мови HTML. Для закріплення отриманих знань та набуття необхідних практичних навичок студентам пропонуються завдання для самостійної роботи, варіанти практичних завдань для проведення контрольної роботи, приклади питань для проведення тестового контролю знань та довідкові матеріали, необхідні студентам під час виконання самостійних завдань. Навчальний посібник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, які вивчають технології створення електронних інформаційних ресурсів. Посібник може стати основою для подальшого поглибленого вивчення дисциплін, пов'язаних зі створенням інформаційних ресурсів для мережі Інтернет.

Програмування на JavaScript

[Друкований екземпляр знаходиться у власності викладача]

Head First. Програмування на JavaScript / Фрімен Ерік, Робсон Елізабет / Пер. з англ. Г. Якубовська. -Харків : ВД «Фабула», 2022. - 672 с.

Ця книжка познайомить вас з особливостями JavaScript - основної мови програмування Всесвітньої мережі, що дозволяє визначати розширену поведінку на вебсторінках. Ви отримаєте глибоке розуміння того, як працює ця чудова мова, назавжди забудете про сухі, нудні, статичні сторінки, що просто займають місце на екрані, навчитеся взаємодіяти з користувачами, реагувати на події, отримувати і використовувати дані з Інтернету, виводити графіку та багато іншого. І все це дозво лить вам перейти від основ до найцікавіших концепцій сучасного комп'ютерного програмування і розв'язання проблем експертного рівня.

Розробка веб-сайтів для початківців: HTML – CSS – JavaScript

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Курінний С. Розробка веб-сайтів для початківців: HTML – CSS – JavaScript. 2022. 104 с

Посібник із HTML, CSS та JavaScript. Ці мови програмування повинні вивчити всі веб-розробники. HTML - це мова розмітки вмісту веб-сторінок. CSS визначає макет веб-сторінок. За допомогою JavaScript програмують поведінку веб-сторінок. Я


Б

Безпека життєдіяльності, охорона праці та цивільний захист

Основи охорони праці

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Грищук М. В. Основи охорони праці: Підруч. Київ: Кондор. 2023. 240 с.

Мета цього підручника - допомогти студентам у підготовці до практичних занять, заліків, екзаменів, при написанні рефератів відповідно до навчальної програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів освіти, затвердженої міністерством освіти України. Для студентів вищих навчальних закладів, працівників служб охорони праці підприємств, організацій та установ.

Цивільний захист і охорона праці в галузі

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Ковжога С. О. Цивільний захист і охорона праці в галузі : навч. посіб. / С. О. Ковжога, С.А. Тузіков, Є. В. Карманний, А. П. Зенін. Харків : Право, 2018. 192 с.

Перший змістовний модуль навчального посібника присвячений питанням організації і проведення цивільного захисту населення і працівників в умовах надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру і містить достатню навчально-методичну інформацію для пізнання змісту та правильного застосування відповідних заходів захисту в умовах надзвичайних ситуацій. Наведено законодавче і нормативно-правове забезпечення цивільного захисту держави, установ і організацій, розглянуто призначення, завдання і основні заходи у сфері цивільного захисту, а також структура, режими функціонування та система органів управління єдиної державної системи цивільного захисту України. Основна увага приділяється вивченню питань організації цивільного захисту в установах і організаціях як об’єкта системи цивільного захисту України, що дає можливість студентам університету отримати необхідні знання з найважливіших питань цивільного захисту. Питання охорони праці в галузі відображені у другому змістовному модулі посібника та розкривають зміст охорони праці як системи правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці. Студентам розкривається основна ідеологія існуючої системи управління охорони праці: це загальне розуміння всіма учасниками виробничого процесу наявності ризиків отримання травм на надбання професійних захворювань; і необхідність вжиття заходів захисту людини від негативного впливу шкідливих виробничих факторів.

Цивільна безпека. Навчальний посібник 

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Михайлюк В. О., Халмурадов Б. Д.Цивільна безпека. Навчальний поcібник К: Центр Учбової літератури 2022.158 с.

Навчальний посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів, котрі вивчають дисципліни “Безпека життєдіяльності” та “Цивільна оборона“ за всіма фахами, а також для викладачів цих дисциплін. У навчальному посібнику наведено загально прийняті підходи, що застосовуються при розробці управлінських рішень щодо забезпечення стійкості території держави, її регіонів, адміністративно територіальних одиниць та об’єктів економіки у надзвичайних ситуаціях, і містяться типові методики виконання студентами практичних та розрахунково-графічних робіт під час опанування дисциплін напрямку “Безпека життєдіяльності”. Він може бути корисним також студентам при виконанні розділу з безпеки життєдіяльності та цивільної оборони в дипломних роботах (проектах) і керівному та командно-начальницького складу аварійно-рятувальних служб об’єктів економі ки при підготовці та проведенні відповідних занять з підлеглими. Табл. 55, додатків 4, рисунків 15.

Основи охорони праці

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Я. І. Бедрій, Ю. Л. Дещинськмй, О. С. Мурін та ін. Основи охорони праці: Навчальний посібник / За ред. Я. І. Бедрія. - 3-тє виб., переробл. і доп. - Львів: "Магнолія 2006", 2024. 292 с.

Посібник написано відповідно до типової програми нормативної дисципліни "Основи охорони праці", яка була затверджена Міністерством освіти і науки України 31 липня 1997 р., адаптовано до нової редакції Закону України "Про охорону праці", зокрема до ЗАІін і доповнень, які f5ули внесені в нього Законом України М 229-IV від 21 листопада 2002 року.

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Безпека життєдіяльності та цивільний захист: Підручник. / О. Г. Левченко, О. В. Землянська, Н. А. Праховнік, В. В. Зацарний; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Київ: Каравела, 2021. – 268 с. Друге видання підручника.

Викладено загальні питання безпеки, ідентифіковано та класифіковано потенційні небезпеки, подано їх властивості, способи і засоби захисту від їх впливу, питання моніторингу та аналізу ризиків, основи санітарногігієнічних умов праці та методи профілактики професійних захворювань, загрози, що призводять до надзвичайних ситуацій, способи та засоби цивільного захисту населення і територій під час виникнення надзвичайної ситуації, принципи надання першої долікарської допомоги. Особливу увагу приділено особистій та колективній безпеці в повсякденних умовах та під час надзвичайних ситуацій і воєнного стану. Підручник відповідає програмі єдиного комплексного курсу «Безпека життєдіяльності та цивільний захист», складеного відповідно до законодавства України. Для студентів та викладачів закладів вищої освіти всіх спеціальностей з природничих, соціально-гуманітарних наук та інформаційно-комунікаційних технологій. Додатки до підручника викладено окремою книгою.


Г

Галузеве редагування

Основи редагування, коректури та верстки технічних текстів : навчальний посібник

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Власюк, А. І. Основи редагування, коректури та верстки технічних текстів : навчальний посібник [Електронне видання] / А. І. Власюк. Р. С. Белзецький. Вінниця: ВНТУ, 2015. 96 с.

В посібнику розглянуті основи редакторської обробки та верстки технічних текстів. Посібник розроблений у відповідності з планом кафедри «Інтеграції навчання з виробництвом» та програми дисципліни «Робоча професія. Оператор комп’ютерного набору


Д

Ділова іноземна мова для журналістів

Ділова англійська мова: навчально-методичний посібник

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Сухова А.В. Ділова англійська мова: навчально-методичний посібник для студентів спеціальності «Переклад» і студентів економічних спеціальностей / А.В. Сухова Харків : НТУ «ХПІ», 2016. 76 с.

Посібник охоплює дев’ять розділів, які за змістом відносяться до різного роду ділових та професійних ситуацій і забезпечують засвоєння фонових знань і найбільш уживаної лексики. Подано автентичні матеріали, різноманітні вправи, тематичні словники у кожному розділі та двомовний абетковий словник наприкінці підручника. Розраховано на студентів спеціальності «Переклад» і студентів економічних спеціальностей.

АНГЛІЙСЬКА МОВА: ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Недайнова І. В. Англійська мова: Переклад текстів засобів масової інформації : навч. посіб. / Недайнова І. В. Харків : ФОП Панов А.М., 2020. 232 с.

Мета даного посібника – надати майбутньому перекладачеві-філологу необхідні знання та навички щодо перекладу сучасних текстів ЗМІ, враховуючи їх термінологічну своєрідність та функціональні особливості. Кожен з 8-ми розділів посібника включає в себе 4 види діяльності: робота з тематичним словниковим, аналітичне читання статей, аудіо-лінгвальна практика та перекладацька діяльність


Друкована журналістика

Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Іванова О., Мойсеєва О., Стеблина Н. Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії. / Під ред. О. Іванової. Київ: ТОВ «Бізнесполіграф», 2019. 232 с.

Видання є друкованою версією однойменного мультимедійного посібника. У книзі підсумовуються результати моніторингу регіональної преси, що виконується Інститутом демократії імені Пилипа Орлика, та викладаються рекомендації для працівників українських місцевих ЗМІ, що працюють в умовах тиску – політичного, фінансового та кадрового. Особлива увага приділяється дотриманню професійних стандартів та потребі чітко розмежовувати журналістський та піар-, рекламний контент. Посібник містить інфографіку, тестові завдання, численні ілюстративні приклади з друкованих та онлайн-ЗМІ. Для журналістів та редакторів регіональних ЗМІ, професіоналів у сфері реклами та зв’язків із громадськістю, викладачів вишів, студентів спеціальності «журналістика». Видання підготовлено та здійснено в рамках проєкту Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Газетно-журнальне виробництво: електронна книга.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Іщук Н. М. Газетно-журнальне виробництво : практикум із верстання : електронна книга. К. : Інститут журналістики. 2019. 90 с.

У практикумі зроблена спроба систематизувати практичні засади редакційної підготовки газетних і журнальних видань на етапі створення дизайн-макету та вер- стання. Запропоновано практичні рекомендації, покрокові інструкції, приклади. Практикум стане в нагоді студентам інститутів і факультетів журналістики, а та- кож початківцям, які бажають оволодіти навичками підготовки газетно-журналь- них видань.

Газета – соціотворча структура й підприємство

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Кобинець А.В. Навчальний посібник «Газета – соціотворча структура й підприємство» для студентів ОП «Журналістика і соціальна комунікація». Київ, 2020. 237 с

Навчальний посібник «Газета – соціотворча структура й підприємство» для студентів ОП «Журналістика і соціальна комунікація». – Київ, 2020. – 237 с. Цей навчальний посібник розглядає специфіку друкованих медіа та роботу журналіста в газеті (журналі), узагальнені сучасні підходи у підготовці, випуску та поширенні періодичного друкованого ЗМІ. Посібник знайомить із особливостями журналістської роботи в умовах українського інформаційного ринку та економічними аспектами діяльності газети як соціотворчої структури та підприємства. Він може використовуватися при вивченні бакалаврами дисциплін ОП «Журналістика і соціальна комунікація», студентами інших спеціальностей, журналістівпрактиків, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями газетно-журнального виробництва, газетно-журнального менеджменту, жанрами друкованої періодики, загалом специфікою та особливостями праці сучасного журналіста. Розрахований на студентів інститутів, факультетів та відділень журналістики, які опановують спеціальність «Журналістика», а також тих, хто прагне займатися практичною журналістикою й видавати журнал чи газету

Газетно-журнальні видання

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Фенько Н.М. Газетно-журнальні видання: Навчальний посібник для студентів факультету філології та журналістики (галузь знань 06 Журналістика, спеціальність 061 Журналістика) / Н.М. Фенько. Кропивницький: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2017. 136 с.

Навчальний посібник з дисципліни «Газетно-журнальні видання» укладено для ознайомлення студентів ІІ курсу факультету філології та журналістики (галузь знань 61 Журналістика, спеціальність 061 Журналістика) з основами теорії і практики створення газетно-журнальних видань у форматі сучасних вимог медійного ринку. Важливим етапом викладання дисципліни постає акцент на системному підході до формування уявлень про концепцію, дизайн і контент друкованої преси, на створення умов ефективного засвоєння студентами тенденцій розвитку журналістики в сучасному соціокультурному просторі.

Журналістика газет і журналів

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Фолькер Вольфф Журналістика газет і журналів / Видання 2-е, перероблене / Пер. з нім. В. Климченко. Київ: Центр вільної преси, 2017. 377 с

Цей твір разом з усіма його частинами захищений авторським правом. Будь-яке його використання, не передбачене Законом про авторське право, без згоди видавництва неприпустиме і підлягає покаранню. Особливо це стосується розмноження, перекладу, копіювання на мікроплівку та копіювання й опрацювання в електронних системах.

Організація роботи редакції газети і праці журналіста

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Присяжний М. П. Організація роботи редакції газети і праці журналіста Львів: ЛНУ ім. І. Франка, 2010.

У другому, доповненому і переробленому виданні навчального посібника системно розглянуто питання організації роботи редакції газети і праці журналіста. Навчальнге видання повністю відповідає програмі одноіменного курсу, який вивчають студенти.

Журналістський фейлетон. Практичний посібник

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Павлів В. Журналістський фейлетон. Практичний посібник. Львів: Видавництво УКУ, 2017. 128 с.

Практичний посібник «Журналістський фейлетон» охоплює різні плани: історичний екскурс, методичні рекомендації та вказівки, блок практичних порад, взірців та завдань для студентів. Матеріал укладений на основі різноманітної теоретичної літератури, авторами якої були і класи- ки, і сучасні українські, польські, французькі, німецькі, російські, британські й американські фахівці. Ця праця стане в пригоді всім, хто цікавиться історією формування фейлетонного жанру та хоче навчитися чи вдосконалити навички написання фейлетону, – студентам факультетів та відділень журналістики, професійним журналістам, незалежним дописувачам до періодичних видань.


Е

Еколого-економічні та правові основи сучасного суспільства

Основи екології

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Жук Л.В. Основи екології: Конспект лекція для студентів базових напрямів. Львів: Видавництво Національноrо університету "Львівська політехніка", 2023. 92 с.

У конспекті лекція висвітлено такі теми: основні екологічні проблеми сучасності; біосфера, екосистеми; екологічні фактори; забруднення довкілля відходами виробництва; методи боротьби зі забрудненнями атмосфери; очищення виробничих стічних вод; утилізації твердих відходів виробництва і споживання.

Основи економічної теорії

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Мочерний С. В., Скотний В. Г. Основи економічної теорії: Підручник. Львів: Новий Світ-2000, 2022. 600 с.

Видання підготовлено відповідно до основних вимог програми навчальної дисципліни «Основи економічної теорії», затвердженої і рекомендованої Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів. У ньому оптимально викладено теоретичні питання сучасної економічної науки та результати зарубіжної і вітчизняної практики господарювання.


З

Загальне редагування

Основи редагування

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Основи редагування: у 2-х ки. / З. В. Партико. - 2-гe вид., переробл. і допов. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2017.-Кн.1 :підручник.-332с

Описано сутність редагування, методологічні засади теорії редагування, методи редагування. Розглянуто загальні норми редагування (інформаційні, соціальні, композиційні, рубрикаційні, логічні, лінгвістичні, психолінгвістичні, видавничі). Викладено галузеві норми редагування газетно-журнальних видань, радіопрограм, телепрограм та інтернет-видань й особливості редагування на різних етапах підготовки видань і радіо- й телепередач. Описано методи творчого редагування. Призначений для студентів вищих навчальних закладів, а також тих, хто опановує редагування самостійно.

Теорія і практика редагування : навч. посіб.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Гузенко С. В. Теорія і практика редагування : навч. посіб. / С. В. Гузенко. Миколаїв : МНУ імені В. О. Сухомлинського, 2019. 220 с.

У посібнику представлено короткий огляд теоретичних відомостей із загальної теорії і практики редагування. Дібрано велику кількість текстів, уривків, що потребують правки. Ретельне опрацювання практичного матеріалу дозволить студентам здобути практичні навички роботи з текстами. Посібник буде корисний студентам філологічних спеціальностей закладів вищої освіти, усім, хто небайдужий до художнього слова.

Теорія і практика редагування : навч. посіб.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Гузенко С. В. Теорія і практика редагування : навч. посіб. / С. В. Гузенко. Миколаїв : МНУ імені В. О. Сухомлинського, 2019. 220 с

У посібнику представлено короткий огляд теоретичних відомостей із загальної теорії і практики редагування. Дібрано велику кількість текстів, уривків, що потребують правки. Ретельне опрацювання практичного матеріалу дозволить студентам здобути практичні навички роботи з текстами. Посібник буде корисний студентам філологічних спеціальностей закладів вищої освіти, усім, хто небайдужий до художнього слова.


І

Іноземна мова за професійним спрямуванням

English for students majoring in Publishing and Editing

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Antonenko, I. English for students majoring in Publishing and Editing [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студ. спеціальності 061 «Журналістика» / Іnna Antonenko, Svitlana Kolomiets ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. Електронні текстові дані (1 файл: 620 Кбайт). Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 252 с.

Навчальний посібник забезпечує аудиторні заняття та може використовуватися для cамостійної роботи студентів 2-го курсу спеціальності 061 «Журналістика» «Видавничо-поліграфічного інституту. Видання складається з 7 розділів, які охоплюють теми: “Journalism genres”, “Online newspapers”, “The role of an editor”, “The editing process”, “Libraries in our life”, “Different manuscripts”, “Тhe publishing process”, “Writing a Manuscript”, “Modern publishing practice”, “Events ”, “Fashion events”, “Social and Cultural Events”, “Professional exhibitions”, “The role of Mass media”, “Conferences”. Розроблені вправи спрямовані на розвиток і удосконалення вмінь у читанні, усному мовленні, аудіюванні та письмі, а також для формування лексичних та граматичних навичок у читанні та письмі, та розвитку уміння продукувати тексти певних жанрів. Посібник містить завдання для аналізу особливостей інформаційних та рекламних анонсів і заміток. Завданням посібника є сприяння розширенню знань студентів, формування інтересу до спілкування англійською мовою та підвищення мотивації до навчання їх майбутньої професії.

English Vocabulary in Use. Pre-intermediate and Intermediate.

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Stuart Redman . English Vocabulary in Use. Pre-intermediate and Intermediate. Cambridge University Press fourth edition. 2017, 264 p.

Тут - всі необхідні слова, які допоможуть вам впевнено спілкуватися англійською мовою. Цей англійський словниковий запас у нас розроблений для студентів, які мають знання мови в попередньому проміжному та проміжному (B1). Він ідеально підходить як для незалежних, так і для класових тренувань. Студенти зможуть розвинути словниковий запас. У цьому зрозумілі інтерпретації правил, практичні вправи та вивчення нових слів через контекст 100 тем допоможуть їм, включаючи: бронювання в подорожах, кафе та електронна пошта та Інтернет. Завдяки дослідженню Кембриджського університету про використання англійської мови в письмовій та усній промові студенти отримують впевненість у тому, що вони вивчають протягом усього курсу. Освітні ради, додаткові завдання та відповіді на вправи допоможуть їм займатися власними та покращити власні знання. Книгу можна придбати як разом, так і окремо від її електронного аналога. Завдяки електронній книзі, студенти можуть слухати аудіозаписи нових слів під час читання, робити закладки на сторінках, виділити текст та додати нотатки, які допоможуть запам'ятати новий словниковий запас


Інформаційна гігієна

Інформаційна гігієна та медіаосвіта: що нового в умова воєнного часу. Навчально-методичний посібник

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Рудь О. В. Інформаційна гігієна та медіаосвіта: що нового в умова воєнного часу. Навчально-методичний посібник / за редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф., Євтушенко Р. І. Київ : Академія української преси, Центр вільної преси, 2023. 44 c.

Посібник розрахований на викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, історії і громадянської освіти, які прагнуть засвоїти додаткові можливості для практичної роботи з формування медіаграмотності в пошукачів освіти, за умов інформаційно-ідеологічного протистояння. Запропоновані матеріали та практичні вправи розвиватимуть критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати власну позицію та конструктивно доносити інформацію; вміння розрізняти джерела інформації; здатність якісної комунікації, пошуку та оцінювання альтернативної інформації, декодування дезінформації та пропаганди.

Інформаційна гігієна та безпека. Фактчекінг

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Канішев К. Інформаційна гігієна та безпека. Фактчекін. Київ, 2022

Маніпулювання в мережі інтернет вже давно набуло актуальності. Ще більш гостро питання інформаційної гігієни постало з початком повномасштабного російського вторгнення.



Сторінка:  1  2  3  4  5  (Далі)
  Все