Основи бібліографії

Загальна та спеціальна бібліографія: Методичні рекомендації до семінарських занять і самостійної роботи для студентів

[Електронний ресурс, що знаходиться у вільному доступі]

Загальна та спеціальна бібліографія: Методичні рекомендації до семінарських занять і самостійної роботи для студ. спец. 6.030303 «Видавнича справа та редагування». / Уклад. Л. М. Волкотруб, Г.Г. Поберезська, М. І. Женченко. – К.: НТУУ «КПІ», 2014. – 39 с.

Твори друку, створені багато років тому, продовжують слугувати завдяки каталогам і покажчикам. Бібліографічні праці, що відображають надбання народу – книги, журнали та інші друковані і рукописні матеріали – допомагають вивчати культурну спадщину минулого нашої країни. У сучасних умовах бібліографічні праці, створені фахівцями-бібліографами, виконують роль посередників між книгами та читачами. Тому бібліографія – це нерв будь-якої наукової і культурної діяльності.

Загальне бібліографознавство: навч.метод. посібн.

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Шевцова-Водка Г. М. Загальне бібліографознавство: навч.метод. посібн. Вид. 2-ге, випр. Та доповн. К. : Кондор, 2018. 204 с.

Посібник містить навчально-методичні матеріали, які допоможуть студентам спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», спеціалізації «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» в організації самостійної роботи з курсу: програму курсу, плани семінарських занять зі списками літератури до кожної теми, методичні рекомендації для виконання практичних робіт, поради з написання курсових робіт тощо.

» Журналістика